[Quintus Horatius Flaccus:] Magyar Horatius. Horatius Noster Anthologia. Összeáll.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Kerényi Károly bevezetésével. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp., 1943, Officina, 197+3 p. Harmadik kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.