17404.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Caius Valerius Catullus összes költeményei. Cai Valerii Catulli Veronensis Quae Supersunt Omnia. Ford.: Devecseri Gábor. Kerényi Károly bevezető tanulmányával. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp., 1942, Officina, 215+3 p. Második, átdolgozott kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.