10247.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Révész jelzéssel: Salamon Ernő erdélyi költő sógornőjének arcképe. Olaj. vászon, sérült. Díszes fa keretben, 65x50 cm