Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén vagy a XX: sz. elején működött művész alkotása: Távol-keleti jelenet. Akvarell, ceruza, karton. Paszpartuban. 21x14 cm.