Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
1 000HUF
62
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. működött festő alkotása: Szakállas férfi portréja. Akvarell, ceruza, karton. Hátoldalán "Nic. Barabás" és további olvashatatlan felirattal az ábrázolt személyről. Fa keretben. 10,5x8 cm