Zöldy Emil (1913-1982): Faluszéle Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 30x47 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.