Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 32

Friedrich Sigsimund Leuckart: Zoologische Bruchstücke. III. helminthologische Beiträge. Freiburg, 1842, Gebrüder Groos. Német nyelven. 2 db rézmetszettel illusstrált. Modern félvászon kötésben, tartalomjegyzék lapján kisebb hiánnyal a sarokban, néhány lapon apró foltokkal.
17636.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
17637.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Walter Sperling: Ha okos vagy, törd a fejed. Fejtörők a matematika, artimetika és geometria világából. A szerző 119 rajzával. Bp.,1943,Griff. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17638.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kátay János: A hajhullás orvoslása és ápolása. Bp., 1904, Dobrowsky és Franke. 14p. Kiadói, kissé sérült papírkötés.
17639.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Preisich Miklós (szerk.): Vegyészek zsebkönyve. Bp., 1963, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17640.

Rufpreis:
2 000 HUF
17641.

Rufpreis:
2 000 HUF
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 4 kötete:  Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.
17642.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 4 kötete: Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.

Rufpreis:
1 400 HUF
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel. az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.
17643.

Rufpreis:
1 200 HUF
17644.

Rufpreis:
1 000 HUF
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés
17645.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés

Rufpreis:
1 000 HUF
17646.

Rufpreis:
1 200 HUF
17647.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF