17643.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel. az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.