19230. 391. Gelaufene Fernauktion Juwelen
20 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) tükör, jelzett, hátoldalán "Edna" gravírozással, kopásnyomokkal, br. 237 g, h: 23,5 cm, d: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras