Ezüst (Ag) áttört kínáló tál. XIX: sz. vége, magyar. Jelzett mesterjeg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Juwelen/Juwelen~500034/Ezust-Ag-attort-kinalo-tal-XIX-sz-vege-magyar-Jelzett-mesterjegyes-Uveg-lappal-az-a~II2355432
2355432
19231
391
240000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) áttört kínáló tál. XIX: sz. vége, magyar. Jelzett mesterjegyes. Üveg lappal az alján. Nettó 1110 g. 31x23 cm
: karap_norbert