Ezüst (Ag) nyelű tálaló kanál és villa. Jelzett, egyik sérült 25 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Juwelen/Juwelen~500034/Ezust-Ag-nyelu-talalo-kanal-es-villa-Jelzett-egyik-serult-25-cm~II2364173
2364173
19228
391
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) nyelű tálaló kanál és villa. Jelzett, egyik sérült 25 cm
: karap_norbert