Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Juwelen/Juwelen~500034/Antik-ezust-Ag-egy-szemelyes-keresztelo-villa-es-kes-szett-XIX-sz-vege-magyar-mesterj~II2355451
2355451
19227
391
Jewellery
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz. vége, magyar, .mesterjegyes. 85 g
: nagy_andras