Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
11
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan (... György München ...?) jelzéssel: Aratás. Olaj, fa. Üvegezett, dekoratív fa keretben. Hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 26,5x20,5 cm