Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
50 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül: Leány kosárral. Olaj, vászon. Bényi László (1909-2004) festőművész, művészettörténész gyűjteményéből. Hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria 702/949 sz. bírálati címkéjével. 69x52,5 cm