10432.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm