10431.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
KP jelzéssel: Vízesés. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív sérült fa keretben. 59,5x89,5 cm