Végvári Magdolna (1951-): Ősz színei. Akvarell, papír, jelzett. Hátold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vegvari-Magdolna-1951-Osz-szinei-Akvarell-papir-jelzett-Hatoldalan-autograf-feliratt~II2317400
2317400
10327
391
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Végvári Magdolna (1951-): Ősz színei. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x22,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
: pelikán_kristóf