Tulipán László (1943-2007): Hazafelé. Rézkarc, papÃr, számozott (29/10... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tulipan-Laszlo-1943-2007-Hazafele-Rezkarc-papir-szamozott-29100-jelzett-hatoldalC3~II2357476
2357476
10303
391
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Tulipán László (1943-2007): Hazafelé. Rézkarc, papÃr, számozott (29/100), jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közösségének bélyegzÅ‘jével. Enyhén foltos. Lap alján apró szakadással. 14x14 cm