10287. 391. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Fekete nap. Akvarell, merített papír, jelzett, datált (2009), hátoldalán autográf felirattal, 40x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert