Sugár Gyula (1924-1991): "Dry". Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Sérült (több helyen festék hiánnyal). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé sérült címkéjével. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm