Pintér István Pál (1948-): Karcagi kálváriadomb, 1996. Olaj, farost, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pinter-Istvan-Pal-1948-Karcagi-kalvariadomb-1996-Olaj-farost-jelzett-fa-keretben-60C397~II2347655
2347655
10243
391
Beschreibung: Pintér István Pál (1948-): Karcagi kálváriadomb, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×70 cm. Hátoldalán bÃrálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértÅ‘i állásfoglalásáéval. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát AlapÃtvány otthonteremtési programjának támogatására.
: pelikán_kristóf