Jergel György (?-): Liszt Ferenc portréja. Filctoll, papír, jelzett, l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jergel-Gyorgy-Liszt-Ferenc-portreja-Filctoll-papir-jelzett-lap-felso-resze-serult-~II2198234
2198234
10132
391
6500
Rufpreis:
6 500 HUF 17,57 EUR , 19,12 USD
Beschreibung: Jergel György (?-): Liszt Ferenc portréja. Filctoll, papír, jelzett, lap felső része sérült, grafika ép, 43×30 cm
: kozár_edit