10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Ghyczy György (1953-): Agora, Sziget, 2000 (készült az Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 37×52 cm