Fekete Sarolta (1941-): Hölgy báli ruhában. Pasztell, farost, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fekete-Sarolta-1941-Holgy-bali-ruhaban-Pasztell-farost-jelzett-Kisse-kopott-uvegezett-f~II2349055
2349055
10088
391
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Fekete Sarolta (1941-): Hölgy báli ruhában. Pasztell, farost, jelzett. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 42×22 cm
: pelikán_kristóf