Farkas Lajos (1919-1998): Óbudai utcarészlet. Akvarell, ceruza, papír.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Farkas-Lajos-1919-1998-Obudai-utcareszlet-Akvarell-ceruza-papir-Jelzett-Paszpartuban-26x~II2355700
2355700
10086
391
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Farkas Lajos (1919-1998): Óbudai utcarészlet. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 26x41 cm
: karap_norbert