Dudás Jenő (1900-1991): Furulyázó legény (Erdély, Székelyföld?). Színezett rézkarc, papír, jelzett a dúcon, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 37×28 cm