Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csaladi-Krisztina-Graffiti-Vegyes-technika-papir-jelzett-keretben-14C3978-cm~II2361346
2361346
10042
391
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 14×8 cm
: karap_norbert