Arató István (1922-2010): Női portré, 1977. Filctoll, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Arato-Istvan-1922-2010-Noi-portre-1977-Filctoll-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-3~II2258301
2258301
10007
391
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Arató István (1922-2010): Női portré, 1977. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 33x24 cm
: pelikán_kristóf