Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Ábrahám Rafael (1929-): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
10000.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Lenkey Zoltán nyitott meg. Grafika méret: 13,5x11 cm
10001.

Rufpreis:
3 000 HUF
Aknay János (1949-): Kis magyar őrangyal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (29/30), 18×18 cm
10002.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10003.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Almásy Aladár (1946): Danton búcsúja, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/21). 38x27 cm
10004.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Almásy Aladár (1946-): Önérvényesítés. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 21,5×23,5 cm
10005.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10006.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
10007.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Gianni Arnaudo (?-): Il Teatro del Mondo. Ofszet, papír, jelzett, sérült, 50x35 cm
10008.

Rufpreis:
3 000 HUF
Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült a Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, tus, papír, jelzett, 37×52 cm
10009.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Verbici-tó. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon címke szerint szerepelt az 1997-ben, Székesfehérváron rendezett életműkiállításon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 35x70 cm / Áron Nagy Lajos (1913-1987): Vrbické pleso, Slovakia. Oil on wood fibre, signed. With exhibition label from 1997 on the reverse. With small surface damages. Framed. 35x70 cm
10010.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Paromos. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×8,5 cm
10011.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF