Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 35

Max Nordau: Biologie der Ethik. Leipzig, 1916, B. Elischer. Gerő Ödön (1863-1939) író, műkritikus könyvtárából, névbejegyzésével a címlapon. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, borítón apró sérüléssel. /  Paper binding, with very small damage on the cover, first edition. From the library of writer, critic Ödön Gerő (1863-1939).
17185.

Rufpreis:
2 000 HUF
18
Mátrai István: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek - és Ifjúságtanulmány 4. Bp., 1943., Országos Közoktatási Tanács. Kiadói kopott félvászon-kötés, a borítón címkével, bélyegzéssel.
17186.

Rufpreis:
1 800 HUF
17187.

Rufpreis:
1 800 HUF
17188.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17189.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kiss Mária (szerk.): Folklór és tradíció VII. A tradicionális műveltség továbbélése az V. Magyar-Jugoszláv folklórkonferencia előadásai. Bp., 1994., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben. Kríza Ildikó, Erdész Sándor (szerk.): Folklór ás tradíció III. Irányzatok a kortársi folklorisztikában. Bp., 1987., MTA Néprajzi Kutató Csoport. Kiadói papírkötésben.
17190.

Rufpreis:
1 200 HUF
17191.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
17192.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fazekas Csaba (szerk.): Társadalomtörténeti tanulmányok. Studia Miskolcinensia 2. Miskolc, 1996., Bíbor Kiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 250 példányban.  Források és történetírás. Studia Miskolcinensia 4. Válogatás a Miskolci Egyetem BTK által 1999. október 14-16. között rendezett történettudományi konferencia előadásaiból. Miskolc, 2003. Kiadói papírkötésben.
17193.

Rufpreis:
1 600 HUF
17194.

Rufpreis:
1 800 HUF
17195.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17196.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF