https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szabó László: A munka néprajza.Tanulmányok a magyar paraszti munka és üzemszervezetről a 18-20. századból. Debrecen, 1997, Ethnica. Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált.Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17197.

Szabó László: A munka néprajza.Tanulmányok a magyar paraszti munka és üzemszervezetről a 18-20. századból. Debrecen, 1997, Ethnica. Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált.Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Szilágyi Miklós: Néphagyomány - nép mentalistás - állami igazgatás az orvhalászat tükrében. Életmód és tradíció. 3. Bp., 1989., MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés. jó állapotban.
17198.

Szilágyi Miklós: Néphagyomány - nép mentalistás - állami igazgatás az orvhalászat tükrében. Életmód és tradíció. 3. Bp., 1989., MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés. jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Heinrich Heine: Vallás és filozófia. Három tanulmány. Bp., 1967, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói kicsit fakó papír védőborító.
17199.

Heinrich Heine: Vallás és filozófia. Három tanulmány. Bp., 1967, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói kicsit fakó papír védőborító.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Joós Ernő: Isten és Lét. Körséta Heidegger, Kirkegaard, Nietzsche és más filozófusok. Bp., 1991, PallWest. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17200.

Joós Ernő: Isten és Lét. Körséta Heidegger, Kirkegaard, Nietzsche és más filozófusok. Bp., 1991, PallWest. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Imre Lajos: A közművelődés mint társadalmi feladat.Erdélyi Tudományos Füzetek. 118. sz. Kolozsvár, 1940, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. Szakadt, gyűrött papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17201.

Dr. Imre Lajos: A közművelődés mint társadalmi feladat.Erdélyi Tudományos Füzetek. 118. sz. Kolozsvár, 1940, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. Szakadt, gyűrött papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
4
dr. Pach Henrik: A társadalmi ember élete. Bp., 1923. Népszava. Kiadói félvászon kötésben.
17202.

dr. Pach Henrik: A társadalmi ember élete. Bp., 1923. Népszava. Kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes, pedagógiai kiadványok tétel, 7db. Korpás Ferenc: Hogyan lehet helyesen és jól tanulni? Útmutatás a nagyközönségnek,szülőknek, tanulóknak a tanulás módjára. Bp, 1931, kn. Papírkötésben, kissé foltos, gyűrött állapotban.+ A cselekvés iskolája. Pedagógiai folyóirat. Szeged, 1937-38. 5-6. szám. Kissé foltos papírkötésben. + A cselekvés iskolája. Pedagógiai folyóirat. Szeged, 1938-39. 9-10. szám. Kissé foltos, összefirkált papírkötésben. + Magyar középiskola. A Katholikus Középiskolai Tanáregyesület folyóirata. 1919. év. jan-dec. XII. évf. Szerk.: Péch Aladár- Brisits Frigyes. Bp, 1919, Stephaneum Nyomda R. T. Kissé foltos papírkötésben. + Imre Sándor: Nyugtalan idő, nyugodt nevelés. Nevelésügyi Szemle. Szeged, 1938, kn. Szétszakadt papírkötésben, minden lapon hosszú szakadással. + Padányi-Frank Antal: A pedagógia válsága és a jövő útja. A Szent István Akadémia Hittudomány-Bölcsészeti Osztályának Felolvasásai. Bp, 1938, Stephaneum Nyomda R. T. Foltos, szakadt papírkötésben. Szétesett kötéssel, a lapok kijárnak. + A magyar kegyestanítórend névtára az 1941/42. tanévre. Bp, 1941, a Kegyestanítórend hivatalos kiadása. Kissé foltos papírkötésben.
17203.

Vegyes, pedagógiai kiadványok tétel, 7db. Korpás Ferenc: Hogyan lehet helyesen és jól tanulni? Útmutatás a nagyközönségnek,szülőknek, tanulóknak a tanulás módjára. Bp, 1931, kn. Papírkötésben, kissé foltos, gyűrött állapotban.+ A cselekvés iskolája. Pedagógiai folyóirat. Szeged, 1937-38. 5-6. szám. Kissé foltos papírkötésben. + A cselekvés iskolája. Pedagógiai folyóirat. Szeged, 1938-39. 9-10. szám. Kissé foltos, összefirkált papírkötésben. + Magyar középiskola. A Katholikus Középiskolai Tanáregyesület folyóirata. 1919. év. jan-dec. XII. évf. Szerk.: Péch Aladár- Brisits Frigyes. Bp, 1919, Stephaneum Nyomda R. T. Kissé foltos papírkötésben. + Imre Sándor: Nyugtalan idő, nyugodt nevelés. Nevelésügyi Szemle. Szeged, 1938, kn. Szétszakadt papírkötésben, minden lapon hosszú szakadással. + Padányi-Frank Antal: A pedagógia válsága és a jövő útja. A Szent István Akadémia Hittudomány-Bölcsészeti Osztályának Felolvasásai. Bp, 1938, Stephaneum Nyomda R. T. Foltos, szakadt papírkötésben. Szétesett kötéssel, a lapok kijárnak. + A magyar kegyestanítórend névtára az 1941/42. tanévre. Bp, 1941, a Kegyestanítórend hivatalos kiadása. Kissé foltos papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Hála József: Ásványok, kőzetek, hagyományok - Történeti és néprajzi dolgozatok. Budapest, 1995, MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötés.
17204.

Hála József: Ásványok, kőzetek, hagyományok - Történeti és néprajzi dolgozatok. Budapest, 1995, MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve V. - VI. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. A borító foltos, kis szakadás az egyik sarokban.
17205.

Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve V. - VI. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. A borító foltos, kis szakadás az egyik sarokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve I. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1968, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, megsárgult papírborítóban.
17206.

Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve I. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1968, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, megsárgult papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve II. - III. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1969, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, megsárgult papírborítóban.
17207.

Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve II. - III. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1969, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, megsárgult papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Műveltség és hagyomány. A Kossuth Lajos Tudományegyetem néprajzi tanszékének évkönyve XXV-XXVI. Szerk.: Elek Bartha, József Kotics. Debrecen, 1992, Kossuth Lajos Tudományegyetem.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. Magyar, Német és Angol nyelven.
17208.

Műveltség és hagyomány. A Kossuth Lajos Tudományegyetem néprajzi tanszékének évkönyve XXV-XXVI. Szerk.: Elek Bartha, József Kotics. Debrecen, 1992, Kossuth Lajos Tudományegyetem.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. Magyar, Német és Angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse