Personalstand der Säkular- u. Regulär-Geistlichkeit der Erzdiözese Wien. Wien, 1938, Verlag der erzbischöflichen Ordinariats-Kanzlei. Bécsi érsekség személyzeti összesítője. Kissé kopott félvászon kötésben.