J. S. Albach: Heilige Anlänge. Gebete für katholische Christen. Német nyelven. Pest, 1861, Gustav Heckenast. Egészbőr kötés, kissé kopottas borítóval, aranyozott lapélekkel. Kettőből egy csat hiányzik.