Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Juwelen/Juwelen~500035/Ezust-Ag-kinalo-talka-Jelzett-serult-Hianyos-104-g-d-9-5-cm~II2351902
2351902
19123
390
Jewellery
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm
: karap_norbert