Ezüst (Ag) 6 személyes komplett evőeszköz készlet + 2 db kis fűszeres... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Juwelen/Juwelen~500035/Ezust-Ag-6-szemelyes-komplett-evoeszkoz-keszlet-plus-2-db-kis-fuszeres-kanalka-Jelzett-meste~II2350785
2350785
19124
390
500000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) 6 személyes komplett evőeszköz készlet + 2 db kis fűszeres kanálka. Jelzett, mesterjegyes. Összesen nettó 2252 g + ezüst nyelű kések.
: nagy_andras