15023.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal, linómetszetekkel.