15024.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
11
Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánban. ElsÅ‘ autó-utazás a NÃlus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky JenÅ‘ elÅ‘szavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1929.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.(cÃmkép)+ 240 p.+28. (nagyrészt kétoldalas, fekete-fehér fotók, közte egy egyoldalassal). Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kis kopásnyomokkal.