11060. 389. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 200 HUF
0 HUF
Szakmáry Hollóháza kék asztali tál, arany színű virág dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21,5x34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert