11061. 389. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 000 HUF
0 HUF
Herendi nárcisz mintás kerámia kaspó (2 db) aljjal (2 db), kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 30x15,5 cm, 32x17,5x12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert