10354.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepén működött bolgár festő alkotása: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, 50×60 cm / Unreadable signature, Bulgarian painter of the mid XXth century: Landscape with mountains. Oil on canvas, 50x60 cm