Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
30 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Piaci forgatag. Olaj, vászon. Kissé sérült dekoratív fa keretben. 44x60,5 cm