10391.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Gomez jelzéssel: Ritmusban. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 46,5x32 cm.