E.G. (Grace?) jelzéssel: Játszó gyerekek. Színes litográfia, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/EG-Grace-jelzessel-Jatszo-gyerekek-Szines-litografia-papir-jelzett-a-litografian-ny~II2309772
2309772
10392
389
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: E.G. (Grace?) jelzéssel: Játszó gyerekek. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián nyomtatva. Üvegezett fa keretben. 27,5x69 cm
: pelikán_kristóf