Horkay István (1945-): Sorsom ellopója II, 1972-73. Fametszet, papír, jelzett. 10/4 számozással. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 51,5x48 cm