Horkay István (1945-): Gulliver utazásaiból - souvenir of Lilliput. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány Epr. d' art 10/1 számozással. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben. Lap szélén apró foltokkal. 31x31,5 cm