Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 28

Vadászati útmutató (A Magyar Vadászat és a Vadgazdaság Évkönyve) az 1926-1927. évre, V. évfolyam, kiadói egészvászon kötés, kevés kopással, Ajándékozási vagy dedikálási sorokkal
17146.

Rufpreis:
8 000 HUF
11
Erdőhasználati utasítás. Szerk.: Holdampf Gyula. Bp., 1958, Országos Erdészeti Főigazgatóság. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
17147.

Rufpreis:
1 800 HUF
Erdőnevelési utasítás. Szerk.: Bakkay László. Bp., 1956, Országos Erdészeti Főigazgatóság. 7 melléklettel. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
17148.

Rufpreis:
1 800 HUF
17149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
17150.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Jurán Vidor: Vadászkrónika. Egy öreg vadász naplójából. Pozsony/Bratislava-Bp., 1960, Szlovákiai Szépirodalmi Kiadó-Móra. Első kiadás. Átkötött műbőr-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 4550 példányban.
17151.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gyimesi György: Vadászesztendőim. Pozsony/Bratislava-Bp., 1987, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
17152.

Rufpreis:
1 400 HUF
Széchényi Zsigmond könyvek, 4 db:   Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.;   Alaszkában vadásztam. Vadásznapló. 1935. augusztus-október. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;  Széchenyi Zsigmond: Náhar. Indiai útinapló. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.;   Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fekete-fehér fotóival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17153.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kittenberger Kálmán 5 műve,   Utolsó afrikai vadászkalandom.; Afrikai vadászemlékek. Vál. Kittenberger Kálmán és Mészáros Kálmán írásaiból. Bp., 1971-1972., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;   Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;   A Kilima-ndzsárótól Nagymarosig. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1957, Ifjúsági. Kiadói kopott félvászon-kötés.   Kelet-Afrika vadonjaiban. Bp., 1966, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17154.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gyimesi György: Megzabolázott szenvedély. Bratislava/Pozsony, 1981., Madách. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. + Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17155.

Rufpreis:
1 400 HUF
Rakk Tamás: A vadász is ember. Novellák. Bp.,1994., NemArt. Kiadói papírkötés. Dedikált!
17156.

Rufpreis:
800 HUF
G. Uszpenszkij: Védett erdők sűrűjében. Világjárók. 14. Bp., 1959, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17157.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF