Erdőhasználati utasítás. Szerk.: Holdampf Gyula. Bp., 1958, Országos E... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000008/Erdohasznalati-utasitas-Szerk-Holdampf-Gyula-Bp-1958-Orszagos-Erdeszeti-Foigazgatosa~II2336869
2336869
17147
389
Books: Hunting
Beschreibung: Erdőhasználati utasítás. Szerk.: Holdampf Gyula. Bp., 1958, Országos Erdészeti Főigazgatóság. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
: hsz