Sebestyén Gyula: Gesta Hungarorum. A magyar hősmondák öt könyve. I-II. kötet. I. köt.: Őshiedelmek öt regében. II. köt. Ménrót tíz regében. Kiadta a Folklore Fellows Néphagyományt Kutató Nemzetközi Tudományos Szövetség Magyar Osztálya. Bp.,1925, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 121; 222 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.