5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Benito Mussolini: Arnaldo Mussolini élete. Ford. és jegyz. ellátta Waermer Erzsébet. Olasz-Magyar Könyvtár, Bp.,(1935), Franklin. 1 t.+91 p. + 3 tábla. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.