Ludwig Rohbock (1820-1883), Georg Michael Kurz (1815-1883): Székesfejérvár (Székesfehérvár). Acélmetszet, papír jelzett a metszeten nyomtatva. (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lap szélén kissé foltos. Üvegezett fa keretben 13x17 cm.